Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Maschinen Stadel fund Stadel b. Niederglatt:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Karl Dorn
Bachweg 7
8174 Stadel b. Niederglatt
Zvicra


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë honuese
Makinë honuese Sunnen ANR 275

Horizontal honing machine for cylinder tubes and long bores. Max. Stroke 1800mm, tools for bores from 64-234 are available. Speed range 115 ...

Fytyrë kokë e mërzitshme
Fytyrë kokë e mërzitshme Wohlhaupter UPA 6

Large face boring head from Wohlhaupter. Boring bar diameter 30mm. Tool holder ISO 50, tool can also be flanged directly onto faceplate. E7p ...

Makinë bluarëse cilindrike
Makinë bluarëse cilindrike Tschudin HTG 300

Center width 300mm B7zmxqstnp equipped with Bertirebs manual, fixed steady rest, centers, turning hearts and grinding wheel flanges. No cool ...

Dërgo kërkesë te Maschinen Stadel:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makinë honuese Sunnen ANR 275

Horizontal honing machine for cylinder tubes and long bores. Max. Stroke 1800mm, tools for bores from 64-234 are available. Speed range 115 / 160 / 190 / 260 rpm. Many honing inser......


Fytyrë kokë e mërzitshme Wohlhaupter UPA 6

Large face boring head from Wohlhaupter. Boring bar diameter 30mm. Tool holder ISO 50, tool can also be flanged directly onto faceplate. E7pll0ezi......


Makinë bluarëse cilindrike Tschudin HTG 300

Center width 300mm B7zmxqstnp equipped with Bertirebs manual, fixed steady rest, centers, turning hearts and grinding wheel flanges. No coolant system present, as the machine was c......


makinë bluarëse me bosht me gunga Berco RTM 260

Berco crankshaft grinding machine with 1500mm center width, 260mm center height and 220mm stroke adjustment. Machine has hydraulic quick adjustment of grinding headstock. Machine t......


Makinë honuese Sunnen 1800

Honing machine Sunnen 1800, with stroke and measuring control. Cag2jblx0d Tool, honing mandrels, honing stones and other measuring tools can be assembled according to customer's re......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej