Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
M10 Fastighetsförvltning AB fund Östersund:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bo Mårtensson
Nifsåsvägen 11
83152 Östersund
Suedia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendër makinerie horizontale me 10 paletë
Qendër makinerie horizontale me 10 paletë Mazak H630

The machine has mainly been as a spare the last 10 years but has been used 20 hours /month. Maskinen är installerad och i drift Vuyy2i ...

Dërgo kërkesë te M10 Fastighetsförvltning AB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendër makinerie horizontale me 10 paletë Mazak H630

The machine has mainly been as a spare the last 10 years but has been used 20 hours /month. Maskinen är installerad och i drift Vuyy2i......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej