Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Haval Aidu Scharif fund Augsburg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Haval Aidu Scharif
Mühlmadweg 6
86167 Augsburg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mikron UCP 1000
Mikron UCP 1000 Mikron UCP 1000

Mikron UCP 1000 year 2000 Working hours 40 T h Control: Heidenhain 426 4-axis Offered here is a CNC machining center of the manufacturer Mik ...

Dërgo kërkesë te Haval Aidu Scharif:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Mikron UCP 1000 Mikron UCP 1000

Mikron UCP 1000 year 2000 Working hours 40 T h Control: Heidenhain 426 4-axis Offered here is a CNC machining center of the manufacturer Mikron UCP 1000. The machine is in good con......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej