Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Maschinenhandel-Kulms fund Aarwangen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Christoph Kulms
Sonnhaldestrasse 63
4912 Aarwangen
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë universale për bluarjen e veglave
Makinë universale për bluarjen e veglave KELLENBERGER 57 W

Tool grinding machine KELLENBERGER 57 W Technical data: Centre height 125 mm centre width 780 mm table length 1030 mm table width 214 mm gr ...

Makinë prerëse letre HUNKELER SSH 81
Makinë prerëse letre HUNKELER SSH 81 Hunkeler SSH 81

HUNKELER paper cutting machine SSH 81 Pv3a9 80 cm cutting width 400 V ...

Torno CNC ANGELINI MAS 165 S
Torno CNC ANGELINI MAS 165 S Angelini MAS 165 S

ANGELINI CNC lathe MAS 165 S centre height 165 mm centre distance 1000 mm spindle bore 38 mm B0t9dakr07 Combitec 2-axis control total weight ...

Dërgo kërkesë te Maschinenhandel-Kulms:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë universale për bluarjen e veglave KELLENBERGER 57 W

Tool grinding machine KELLENBERGER 57 W Technical data: Centre height 125 mm centre width 780 mm table length 1030 mm table width 214 mm grinding wheel diameter max. 250 mm grindi......


Makinë prerëse letre HUNKELER SSH 81 Hunkeler SSH 81

HUNKELER paper cutting machine SSH 81 Pv3a9 80 cm cutting width 400 V......


Torno CNC ANGELINI MAS 165 S Angelini MAS 165 S

ANGELINI CNC lathe MAS 165 S centre height 165 mm centre distance 1000 mm spindle bore 38 mm B0t9dakr07 Combitec 2-axis control total weight approx. 720 kg incl. cabinet with acces......


Muri i kabinës së spërkatjes

mobile B0ubp3z7k9 2 filters 147 x 48 cm dimensions: L=160 / D=90 / H=190 cm 400 V......


Zgjedhësi i porosive të nivelit të mesëm YALE MO10EAC Yale MO10EAC

YALE medium lift order picker model MO10EAC Bz9c0zeq REACH HEIGHT 3 METER Load capacity 1000 kg at 600 mm LSP platform lifting height up to 1200 mm fork length 1150 mm incl. batter......


Torno CNC Horizontale Borui Borui HAK34-CK6140 HAK34-CK6140

BORUI Horizontal CNC Lathe HAK34-CK6140 SIEMENS Sinumerik control type 808D Eb233iuu3 centre height 260 mm center width 1500 mm spindle bore 52 mm motor 5.5 kW, 400 V incl. accesso......


Makinë bluarëse filxhani OMN O.M.N

O.M.N. cup grinding machine magnetic table 320 x 150 mm B0udlzwifi 400 V Weight approx. 420 kg......


Sharrë me brez vertikal AMADA VM-1200 AMADA PROMECAM VM-1200

AMADA vertical metal band saw VM-1200 400V Cutting capacities: 500 mm x 500 mm x 1200 mm Cutting speeds infinitely variable via variator from 15 - 90 M/min. Hydraulic table feed ma......


Makinë qepëse për shalë Dürkopp-Adler K221

DÜRKOPP-ADLER longarm saddler sewing machine type K221-76 suitable for upholstery, tech. Textiles, truck tarpaulins, cargo belts, etc. clearance to the right of the needle 760 mm t......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej