Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
EuroExport fund München:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Karol Poltorak
Tegernseer Landstr 137
81539 München
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Transformator 2500kva 15kv 400v transformator
Transformator 2500kva 15kv 400v transformator GBE Transformator

The transformer is new. Guv0nxr 2500kva 15kv 400v ...

Transformatorë transformatorë transformatorë
Transformatorë transformatorë transformatorë

We sell used and new transformers from 250 kva to 64 mva. Currently more than 400 transformers in stock. Bnzjhhj ...

Dërgo kërkesë te EuroExport:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Transformator 2500kva 15kv 400v transformator GBE Transformator

The transformer is new. Guv0nxr 2500kva 15kv 400v......


Transformatorë transformatorë transformatorë

We sell used and new transformers from 250 kva to 64 mva. Currently more than 400 transformers in stock. Bnzjhhj......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej