Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Cia Industrial H Carlos Schneider fund Joinville:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Silvana Marcon
Rua Carlos Frederico Adolfo Schneider, 70, Centro
89205-070 Joinville
Brazil


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makinë ndreqëse, përkulëse dhe prerëse
makinë ndreqëse, përkulëse dhe prerëse Wafios Dobrar e cortar arame

STRAIGHTENER, BENDER AND CUT WIRE MACHINE WITH UNCOILER MODEL BM4 Yugdds ...

MAKINË PËR TELI PËR RREGULLIM, PALOSJE DHE PRERË
MAKINË PËR TELI PËR RREGULLIM, PALOSJE DHE PRERË Wafios MODEL BM3

STRAIGHTENER, BENDING AND CUR WIRE MACHINE MARCA WAFIOS MODELO BM3 B07i7znasj ...

MAKINË PËR TELI PËR RREGULLIM, PALOSJE DHE PRERË
MAKINË PËR TELI PËR RREGULLIM, PALOSJE DHE PRERË Wafios MODELO BM3

STRAIGHTENER, BENDING AND CUR WIRE MACHINE B07jgxqjlh WITH UNCOILER MODEL BM3 ...

Dërgo kërkesë te Cia Industrial H Carlos Schneider:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
makinë ndreqëse, përkulëse dhe prerëse Wafios Dobrar e cortar arame

STRAIGHTENER, BENDER AND CUT WIRE MACHINE WITH UNCOILER MODEL BM4 Yugdds......


MAKINË PËR TELI PËR RREGULLIM, PALOSJE DHE PRERË Wafios MODEL BM3

STRAIGHTENER, BENDING AND CUR WIRE MACHINE MARCA WAFIOS MODELO BM3 B07i7znasj......


MAKINË PËR TELI PËR RREGULLIM, PALOSJE DHE PRERË Wafios MODELO BM3

STRAIGHTENER, BENDING AND CUR WIRE MACHINE B07jgxqjlh WITH UNCOILER MODEL BM3......


MAKINË PËR LAKIM TELI LATOUR MODEL NUMAC 2008

BENDING MACHINE MARK: LATOUR B07jjnk29q MODEL NUMAC N/S 9605062......


MAKINË PALOSJE ME TELA CNC Wafios MODEL BMS4

BENDING MACHINE CNC Elcdoaric MARK: WAFIOS MODEL BMS4......


MAKINË ME TELI PASUES ME DEBUBINATOR AIM MODEL ACCUFORM 5/16

BENDING MACHINE WITH UNCOILER BRAND: AIM Pw2yj MODEL: ACCUFORM 5/16......


MAKINË PËR LAKIM TELI LATOUR ROBOMAC MODEL ROBOMAC 214

BENDING MACHINE Yugdm8 BRAND: LATOUR ROBOMAC MODEL: ROBOMAC 214......


MAKINË PËR RREGULLIM, PALOSJE DHE PRERË Wafios MODEL BA121

STRAIGHTENER, BENDING AND CUR WIRE MACHINE WUTH UNCOILER BRAND: WAFIOS B07lbxzdjn MODEL: BA121 WITH AUTOMATICALLY UNCOILER......


MAKINË PËR RREGULLIM, PALOSJE DHE PRERË Wafios MODEL BA121

STRAIGHTENER, BENDING AND CUT OF WIRE MACHINE WITH UNCOILER BRAND: WAFIOS Dytzv3 MODEL: BA121......


MAKINË PËR PËRKTHIM TELI ME UNDER Wafios MODEL LBA2-3DN

BENDING MACHINE WITH UNCOILER B07loikpsx BRAND: WAFIOS MODEL: LBA2 -3DN......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej