Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Moara Domneasca fund Bascov :

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Alexandru Ambrosie
Str. Serelor Nr. 40A
11704 Bascov
Rumania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Informacion i rëndësishëm 8600A
Informacion i rëndësishëm 8600A PERTEN 8600A

The Inframatic 8600 Flour Analyzer is a near-infrared spectrometer specially designed and optimised for the analsis of flour and grains Dura ...

Faqja e teknologjisë grafike Albucon Chopin
Faqja e teknologjisë grafike Albucon Chopin CHOPIN TECHNOLOGY

The Alveograph test consists of producing a test piece of dough, which, under air pressure, turns into a bubble. This process reproduces the ...

Dërgo kërkesë te Moara Domneasca:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Informacion i rëndësishëm 8600A PERTEN 8600A

The Inframatic 8600 Flour Analyzer is a near-infrared spectrometer specially designed and optimised for the analsis of flour and grains Duration of analysis: approximately 20 secon......


Faqja e teknologjisë grafike Albucon Chopin CHOPIN TECHNOLOGY

The Alveograph test consists of producing a test piece of dough, which, under air pressure, turns into a bubble. This process reproduces the deformation of the dough when subject t......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej