Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
JHK Urk bv fund LM Urk:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jacob Kramer
Zandplaat 27
8321 LM Urk
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
motor detar
motor detar Volvo Penta TAMD122A

In 2020 overhauled 200KW engine which can be used as propulsion and as generator. With testbench report. D0ype9kjy Mail for info and price. ...

Çikrikë të rëndë hidraulikë
Çikrikë të rëndë hidraulikë Kynde og Toft DK

3 Heavy hydraulic winches with Hagglund Viking motors. With control valves. 3500,- each .Can also be sold with Scantrol auto tension system ...

Dërgo kërkesë te JHK Urk bv:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
motor detar Volvo Penta TAMD122A

In 2020 overhauled 200KW engine which can be used as propulsion and as generator. With testbench report. D0ype9kjy Mail for info and price.......


Çikrikë të rëndë hidraulikë Kynde og Toft DK

3 Heavy hydraulic winches with Hagglund Viking motors. With control valves. 3500,- each .Can also be sold with Scantrol auto tension system 9500,-. D0z22pwgo......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej