Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
OKM GmbH fund Altenburg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Stephan Grund
Julius-Zinkeisen-Str. 7
04600 Altenburg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Depozita e presionit të transferimit të ujit me automat
Depozita e presionit të transferimit të ujit me automat Carbotec Wassertransferdruck GmbH

Water transfer printing is a surface coating process by means of which objects can be completely covered with a pattern or decoration. This ...

Dërgo kërkesë te OKM GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Depozita e presionit të transferimit të ujit me automat Carbotec Wassertransferdruck GmbH

Water transfer printing is a surface coating process by means of which objects can be completely covered with a pattern or decoration. This works with almost all surfaces in almost......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej