Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Technical Solution LTD fund Ajman:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Roop Roop
E102 Ajman Freezone
- Ajman
Emiratet e Bashkuara Arabe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Të dhëna teknike UG51-1800CNC
Të dhëna teknike UG51-1800CNC DANOBAT UG 51

Category Cylindrical Grinding Machine Make DANOBAT Type UG 51 New in 2006 Control Siemens 810D Origin Spain Delivery time immediately Freig ...

Dërgo kërkesë te Technical Solution LTD:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Të dhëna teknike UG51-1800CNC DANOBAT UG 51

Category Cylindrical Grinding Machine Make DANOBAT Type UG 51 New in 2006 Control Siemens 810D Origin Spain Delivery time immediately Freight basis ex works "is as is" Price ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej