Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
cameo Laser Franz Hagemann GmbH fund Stuhr:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Thomas Schwarz
Ernst-Abbe-Str. 1
28816 Stuhr
Gjermani
Niedersachsen


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Gdhendje dhe prerje me lazer FLUX Beambox Pro
Gdhendje dhe prerje me lazer FLUX Beambox Pro FLUX Inc. FLUX Beambox Pro

Power: CO2-Laserquelle mit 50 Watt Size: 67 x 99 x 25 cm B0yzki0aan Working Area: 60 x37,5 x 8 cm Resolution: 1.000 DPI Engr ...

LASERMAXX Galvo Easy
LASERMAXX Galvo Easy Lotus Laser Systems µMeta

For marking and engraving metall, engineering plastics and more materials: LASERMAXX GALVO easy is powerful fiber laser with an air-cooled 3 ...

Makinë prerëse me lazer
Makinë prerëse me lazer Lotus Laser Systems LASERMAXX Plott 125

This LASERMAXX PLOTT has an enormous processing area of 1250 x 900 mm. It enables you to work on even large workpieces safely - with clean ...

Dërgo kërkesë te cameo Laser Franz Hagemann GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Gdhendje dhe prerje me lazer FLUX Beambox Pro FLUX Inc. FLUX Beambox Pro

Power: CO2-Laserquelle mit 50 Watt Size: 67 x 99 x 25 cm B0yzki0aan Working Area: 60 x37,5 x 8 cm Resolution: 1.000 DPI Engraving Depth: >0,05 mm Weight: 48 Kg......


LASERMAXX Galvo Easy Lotus Laser Systems µMeta

For marking and engraving metall, engineering plastics and more materials: LASERMAXX GALVO easy is powerful fiber laser with an air-cooled 30 Watt Q-switched MOPA laser source. L......


Makinë prerëse me lazer Lotus Laser Systems LASERMAXX Plott 125

This LASERMAXX PLOTT has an enormous processing area of 1250 x 900 mm. It enables you to work on even large workpieces safely - with clean cut edges - even in depth: - Working ar......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej