Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PS PROJEKT fund KŁODAWA:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr PAWEŁ SOKALSKI
TURKUSOWA 15C
66-415 KŁODAWA
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
MAKINË SHKELQESUESE
MAKINË SHKELQESUESE PS PROJEKT 520

- Rollers working in glue made of acid-resistant steel. B0corjht8a - Glue application rollers with double bearings. - Continuous regulatio ...

Dërgo kërkesë te PS PROJEKT:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
MAKINË SHKELQESUESE PS PROJEKT 520

- Rollers working in glue made of acid-resistant steel. B0corjht8a - Glue application rollers with double bearings. - Continuous regulation of glue application thickness. - Cont......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej