Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
I & g PAPAS LP fund Ptolemaida, Kozani:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr IOANNIS PAPAS
AG.TRIADOS & DIOIKHTHRIOU 3
50200 Ptolemaida, Kozani
Greqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
RISO EZ-301E
RISO EZ-301E Riso EZ301E

This RISO machine is providing to the printing business a high-volume, reliable and good quality prints of the MAX speed of 130 ppm A4 Th ...

RISO RZ-200EP
RISO RZ-200EP Riso RZ-200E

We offer a used Duplicator RISO RZ-200E This RISO machine is providing to the printing business a high-volume, reliable and good quality pr ...

RISO CC-3110
RISO CC-3110 Riso ComCOLOR 3110

We offer our used inkjet printer Riso ComColor 3110 This RISO machine is providing to the printing business a high-volume, reliable and go ...

Dërgo kërkesë te I & g PAPAS LP:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
RISO EZ-301E Riso EZ301E

This RISO machine is providing to the printing business a high-volume, reliable and good quality prints of the MAX speed of 130 ppm A4 The max print out paper is the size A4. T......


RISO RZ-200EP Riso RZ-200E

We offer a used Duplicator RISO RZ-200E This RISO machine is providing to the printing business a high-volume, reliable and good quality prints of the MAX speed of 130 ppm A4 . ......


RISO CC-3110 Riso ComCOLOR 3110

We offer our used inkjet printer Riso ComColor 3110 This RISO machine is providing to the printing business a high-volume, reliable and good quality prints of the speed of 90 ppm......


RISO CC-7050 Riso ComCOLOR 7050

We offer our used inkjet printer Riso ComColor 7050 + Finisher + Controller IS900C This RISO machine is providing to the printing business a high-volume, reliable and good quality......


RISO CC-7150 Riso ComColor 7150

Very low meter inkjet printer Riso ComColor 7150 + Finisher + High Capacity Feeder This RISO machine is providing to the printing business a high-volume, reliable and good quality......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej