Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Ter Huurne BV fund Haaksbergen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Martijn Elschot
de Greune, 18
7483 PH Haaksbergen
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë sharri me 2 koka
Makinë sharri me 2 koka GreenMac TD 500

Used 2-Piece Sawing Machine for aluminium profiles B0cigkw3ux - Automatic length and degree positioning of the heads - length between both h ...

Dërgo kërkesë te Ter Huurne BV:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë sharri me 2 koka GreenMac TD 500

Used 2-Piece Sawing Machine for aluminium profiles B0cigkw3ux - Automatic length and degree positioning of the heads - length between both heads 6.000mm - Including suction - The l......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej