Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Metering Technology Services Ltd fund KIDDERMINSTER:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Mark Stant
15 Waresley Court Road
Hartlebury
DY11 7TQ KIDDERMINSTER
Britania e Madhe
Worcestershire


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
2K plus Powder Batching
2K plus Powder Batching Mahr S20

A very high specification machine for batching 2 liquid components and a powder, was £60,000 new in 2007. Mahr precision 3.0/1.2cc pumps mo ...

Process Gear Mix 102
Process Gear Mix 102 2KM PGM 102

Refurbished 2KM PGM102 precision gear pump machine. New anti drip dispense valve and all hoses replaced. 60 litre pressure vessels. B9u3l ...

Dërgo kërkesë te Metering Technology Services Ltd:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
2K plus Powder Batching Mahr S20

A very high specification machine for batching 2 liquid components and a powder, was £60,000 new in 2007. Mahr precision 3.0/1.2cc pumps mounted on drum lances (for feeding direct......


Process Gear Mix 102 2KM PGM 102

Refurbished 2KM PGM102 precision gear pump machine. New anti drip dispense valve and all hoses replaced. 60 litre pressure vessels. B9u3lmnc 0.6cc pumps on A/B, variable ratio. ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej