Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ADAMS FOR INDUSTRIES AND TRADING fund Cairo:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hafez Badawy
October 6, 3rd Industrial Zone, Mubarak Industrial Complex
12563 Cairo
Egjipti


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e biskotave
Linja e biskotave apinox Italy European

Mixer 1300 liters for dough Jdrz3dgj ...

Dërgo kërkesë te ADAMS FOR INDUSTRIES AND TRADING:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e biskotave apinox Italy European

Mixer 1300 liters for dough Jdrz3dgj......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej