Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
K.S.GmbH fund Schalkenbach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Michael Schmitz
Allerstrasse 1
53426 Schalkenbach
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë printimi CI
Makinë printimi CI Fischer & Krecke 12 DF

4 Colour CI Printing machine . Good condition . Still in Function . 1050 mm Workingwidht . Year 1979 2to38a ...

Makinë shtypëse flexografike
Makinë shtypëse flexografike F+K 12 DF

F+K Printingmachine , 4 Colour CI , With turning bar to print 2 + 2 or 4+4 very good condition Btroppg8 ...

Makinë shtypëse flexografike
Makinë shtypëse flexografike F+K 36 DF

6 Colour CI Printingmachine , Repeat up to 1010 mm . B0t7jzizu7 1300 mm widht , ...

Dërgo kërkesë te K.S.GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë printimi CI Fischer & Krecke 12 DF

4 Colour CI Printing machine . Good condition . Still in Function . 1050 mm Workingwidht . Year 1979 2to38a......


Makinë shtypëse flexografike F+K 12 DF

F+K Printingmachine , 4 Colour CI , With turning bar to print 2 + 2 or 4+4 very good condition Btroppg8......


Makinë shtypëse flexografike F+K 36 DF

6 Colour CI Printingmachine , Repeat up to 1010 mm . B0t7jzizu7 1300 mm widht ,......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej