Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Helmut Hahn GmbH fund Rotenburg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Hahn Uta
Am Kies 26
36199 Rotenburg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Bruks-Klöckner daulle helikopter
Bruks-Klöckner daulle helikopter Bruks Type BK-DH 300 x 800L-6 WT

The chipper stands protected from the weather in a hall, has few operating hours, cross conveyor, conveyor belt type BK--CF 800, metal detec ...

Dërgo kërkesë te Helmut Hahn GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Bruks-Klöckner daulle helikopter Bruks Type BK-DH 300 x 800L-6 WT

The chipper stands protected from the weather in a hall, has few operating hours, cross conveyor, conveyor belt type BK--CF 800, metal detector type BK-MS-T, scraper chain conveyor......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej