Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ALBRIGI LUIGI S.R.L. fund STALLAVENA:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Michele Ballini
VIA TESSARE 1
37023 STALLAVENA
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Konifiker PER POSHTET E DEPOZERVE
Konifiker PER POSHTET E DEPOZERVE Macchinario ordinato su misura

Bespoke industrial machinery used to make conical bottoms for tanks with a maximum diameter of 2900 mm and a maximum thickness of 3.0 mm for ...

Dërgo kërkesë te ALBRIGI LUIGI S.R.L.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Konifiker PER POSHTET E DEPOZERVE Macchinario ordinato su misura

Bespoke industrial machinery used to make conical bottoms for tanks with a maximum diameter of 2900 mm and a maximum thickness of 3.0 mm for stainless steel. Machinery dimensions:......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej