Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
KBN Beschichtungstechniken GmbH fund Niederzissen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Andreas Voos
Industriegebiet Scheid 26
56651 Niederzissen
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Furrë për tharje
Furrë për tharje Nabertherm N250 / 45HA

Chamber high temperature furnace Nabertherm N250 / 45HA with controller P300 These chamber furnaces with air circulation are characterized ...

Dërgo kërkesë te KBN Beschichtungstechniken GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Furrë për tharje Nabertherm N250 / 45HA

Chamber high temperature furnace Nabertherm N250 / 45HA with controller P300 These chamber furnaces with air circulation are characterized by their very good temperature uniformit......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej