Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CIFRA fund Château-Thierry, FRANCE:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Paul Blanchard
6 rue de la Plaine
02400 Château-Thierry, FRANCE
Francës


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Torno me trungje, shtylla druri
Torno me trungje, shtylla druri SAFO DNAA 140

Round rod milling machine to make wooden logs, wood stakes, wood sticks for fence or wood poles Rounding Machine : SAFO DNAA 140 Manufactur ...

Dërgo kërkesë te CIFRA:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Torno me trungje, shtylla druri SAFO DNAA 140

Round rod milling machine to make wooden logs, wood stakes, wood sticks for fence or wood poles Rounding Machine : SAFO DNAA 140 Manufacturer: SAFO Year: 2006 Diameter: 40 - 140mm......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej