Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
VoestAlpine fund Krieglach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Peter Hödl
Eisenhammerstrasse 15
8670 Krieglach
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
MAKINA E BRENDSHME P GRRMBLEDHJE
MAKINA E BRENDSHME P GRRMBLEDHJE Overbeck 600IR

-For sale very well maintained / always serviced machine. Cuq9gz2 Machine works perfectly. The machine is sold incl. pictured accessorie ...

Dërgo kërkesë te VoestAlpine:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
MAKINA E BRENDSHME P GRRMBLEDHJE Overbeck 600IR

-For sale very well maintained / always serviced machine. Cuq9gz2 Machine works perfectly. The machine is sold incl. pictured accessories (excl. Tool cabinet) sold! -Operatin......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej