Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MIRE PRECISION fund MALLABIA:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr JOSE CASAS
GOITONDO Goikoa, Parc. 3, Pab. 2
48269 MALLABIA
Spanja


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makineri mbuluese me dy anë
makineri mbuluese me dy anë Lapmaster Wolters AC-1000- F

DOUBLE-SIDED GRINDING MACHINE, HIGH PRECISION, BUILT-IN TWIN LOADER, NEW 4 MONTHS USE. Bz70lesdmy DIAMETER 1000 CBN WHEELS ...

Furçë SHKRIMI I DY ANËS
Furçë SHKRIMI I DY ANËS LAPMASTER BD-300-L

DOUBLE-SIDED DIPPING BRUSH, DOUBLE HEAD, 5 BRUSHES PER HEAD, PROGRAMMABLE, INDEPENDENT TURN, PROGRAMMABLE RIBBON SPEED, SELF-CORRECTION, ETC ...

MAKINË PËR HORIMIN E KRYESISË PUNCH
MAKINË PËR HORIMIN E KRYESISË PUNCH Degen VISION ULTIMATE

HIGH PRECISION HONING MACHINE, WITH LOAD AND UNLOAD AUTOMATION, SELF-CORRECTION, 100% CONTROL NEW CONDITION, ONLY 8 MONTHS OF USE Bz70rm0zrn ...

Dërgo kërkesë te MIRE PRECISION:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makineri mbuluese me dy anë Lapmaster Wolters AC-1000- F

DOUBLE-SIDED GRINDING MACHINE, HIGH PRECISION, BUILT-IN TWIN LOADER, NEW 4 MONTHS USE. Bz70lesdmy DIAMETER 1000 CBN WHEELS......


Furçë SHKRIMI I DY ANËS LAPMASTER BD-300-L

DOUBLE-SIDED DIPPING BRUSH, DOUBLE HEAD, 5 BRUSHES PER HEAD, PROGRAMMABLE, INDEPENDENT TURN, PROGRAMMABLE RIBBON SPEED, SELF-CORRECTION, ETC. NEW, ONLY USED 4 MONTHS Grwm8zh......


MAKINË PËR HORIMIN E KRYESISË PUNCH Degen VISION ULTIMATE

HIGH PRECISION HONING MACHINE, WITH LOAD AND UNLOAD AUTOMATION, SELF-CORRECTION, 100% CONTROL NEW CONDITION, ONLY 8 MONTHS OF USE Bz70rm0zrn......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej