Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Char.Tarnikas LTD - MHKAM fund Thessaloniki:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Stelios Tarnikas
KAVALAS 1
54627 Thessaloniki
Greqia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mpresë mjeti prerës
Mpresë mjeti prerës GUOGHI APE 40

High Precision Tool Grinder Sharpening Diameter Range: 2-40mm Right and Left Cutting Edges: 1-12 B09zvu9jzh Drill Angle: 40-180 Horizontal M ...

Elektromagnet ngritës
Elektromagnet ngritës Tecnomagnete SpA BAT-GRIP 300N

Elkctro - Permanent Battery - Operated Magnetic Lifter with Remote Control to Round and Flat Dimensions: 690Lx328Wx490H Weight: 160Kg Flat ...

Electropont me dy kunja
Electropont me dy kunja Pei Point DR8

Digital Twin Spot Welder Rated Power at 50% Duty Cycle - 8kVA Welding Capacity on Steel: 1,2mm + base Nominal Power Supply: 400V Nominal Sup ...

Dërgo kërkesë te Char.Tarnikas LTD - MHKAM:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Mpresë mjeti prerës GUOGHI APE 40

High Precision Tool Grinder Sharpening Diameter Range: 2-40mm Right and Left Cutting Edges: 1-12 B09zvu9jzh Drill Angle: 40-180 Horizontal Motor Power: 0,76KW Vertical Motor Power:......


Elektromagnet ngritës Tecnomagnete SpA BAT-GRIP 300N

Elkctro - Permanent Battery - Operated Magnetic Lifter with Remote Control to Round and Flat Dimensions: 690Lx328Wx490H Weight: 160Kg Flat Load -Max Load: 3000kg -Max Length: 3000......


Electropont me dy kunja Pei Point DR8

Digital Twin Spot Welder Rated Power at 50% Duty Cycle - 8kVA Welding Capacity on Steel: 1,2mm + base Nominal Power Supply: 400V Nominal Supply Frequency: 50Hz Ent9b97sy Delayed Fu......


Korrigjimi i sipërfaqes Delta (Italy) LB 300

Surface Grinding Machine Distance Between Column Axis - Wheel Axis: 300mm Distance Between Table Level - Wheel: 280mm (Max) Μax Grindable Surface: 140x300mm Rapid Feed: 2mm Cup Whe......


Tuba dhe shufra me fileto të ngurta PMC PT-6-SA

Automatic Highspeed Pipe and Bar Tread Cutting Machine min: 1/2" max: 6" Auto Feed and PLC Control Pipe Outter Diameter Φ2 1/2" (76,3mm) - 6" (165,2mm) Pipe Working Length Range: ......


Bluzë e diskut në makinë COMEC srl (Italy) TD 302

Automatic Brake Drum Lathe with 2 tools on the car Single Phase (230V / 50Hz / 1hp) Machining Lenght: 90mm Disc Thickness: 5-40mm Automatic Feed (2 insert): 0,5 - 0,12 - 0,16mm / ......


Mulliri i këpucëve të frenave Comec Srl RG 60

Car and Truck Brake Shoe Grinder Min Diameter Admitted Max DIameter Admitted: 160mm B0938imaqg Max Hight Admitted: 600mm Grinding Roller Diameter: 130mm Motor Power: 1,5hp Motor: ......


Elektroponta Pei Point PN 4

Water Cooled Air Spot Welder with Digital Welding Control 1,5mm Rated Power at 50% Duty Cycle 4kVA Welding Capacity on Steel: 1,5mm / 400 mm Nominal Power Supply: 400V Epe2v3780 D......


Elektroponta PEI POINT PN 18

Water Cooled Air Spot Welder with Digital Welding Control 3mm Rated power at 50% Duty Cycle 18kVA Welding Capacity on Steel: 3mm / 600mm Nominal Power Supply: 400V Nominal Supply F......


Elektroponta ILEKPA srl (Greece) A-X 40

Water Cooled Air Spot Welder with Digital Welding Control Pxjmh Welding Capacity on Steel 3,5mm + 3,5mm Nominal Power Supply: 380V - 400V Nominal Supply Frequency: 50Hz Delayed F......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej