Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
van Eijk Interieurbouw fund LD Nieuw-Lekkerland :

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bart van Eijk
Veenweideweg 1
2957 LD Nieuw-Lekkerland
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
brez buzësh
brez buzësh Brandt KDF 440

Very complete edge banding machine. Can be viewed in working order in our workshop until the end of December 2021. The return system is not ...

Dërgo kërkesë te van Eijk Interieurbouw:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
brez buzësh Brandt KDF 440

Very complete edge banding machine. Can be viewed in working order in our workshop until the end of December 2021. The return system is not included in this price! Bz3zdgmovg......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej