Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Guttercrest ltd fund Oswestry:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Keith Davies
Victoria Rd
SY11 2HX Oswestry
Britania e Madhe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ujë uji
Ujë uji INTERMAC Primus 322

Intermac Primus 322 Advanced Material Water Jet cutting system /machine Working area 3210 x 2000mm Maximum sheet dimensions for loading 3300 ...

Makinë e shtënë
Makinë e shtënë Wheelabrator

Wheelabrator shot blast machine /cabinet Pvqjb ...

Makinë Honing
Makinë Honing Monnier & Zahner M640

Monnier & Zahner M640 Honing Machine with tooling Zg7gg ...

Dërgo kërkesë te Guttercrest ltd:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ujë uji INTERMAC Primus 322

Intermac Primus 322 Advanced Material Water Jet cutting system /machine Working area 3210 x 2000mm Maximum sheet dimensions for loading 3300 x 2250 Ideal for cutting any type of ma......


Makinë e shtënë Wheelabrator

Wheelabrator shot blast machine /cabinet Pvqjb......


Makinë Honing Monnier & Zahner M640

Monnier & Zahner M640 Honing Machine with tooling Zg7gg......


Kabineti i shpërthimit GUYSON Mediblast F1400

Guyson Mediblast F1400 stainless steel blast cabinet B0sspfzhzg......


Sharrë tavoline me rrëshqitje të panelit Griggio SC 32

Griggio SC 32 sliding table saw P9uv0v......


Sharrë gjysmë automatike me teh në rritje Tronzadoras MG TL 500 A

Tronzadoras MG TL 500 A Aluminium Saw 500mm Semi Automatic Rising Blade Mitre Saw Errep00wy......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej