Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
POLCOM fund Częstochowa:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Kamil Głuch
Bałtycka 30
42-202 Częstochowa
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Prerës Zund G3 L-2500 - Plotter prerës CNC
Prerës Zund G3 L-2500 - Plotter prerës CNC ZUND G3

We have for sale a new, unused ZUND G3 L-2500 highspeed cutter. Completely new machine, never worked. Bz3lhxw2gw The machine is packed for s ...

Dërgo kërkesë te POLCOM:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Prerës Zund G3 L-2500 - Plotter prerës CNC ZUND G3

We have for sale a new, unused ZUND G3 L-2500 highspeed cutter. Completely new machine, never worked. Bz3lhxw2gw The machine is packed for shipping in original crates. one oscillat......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej