Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
AFIGAOR SLU fund Molina de segura:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Juan Antonio Garcia Martinez
Noroeste1
30500 Molina de segura
Spanja


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
MAKINË PËR MPRESHTIM DHE PROFILIM CNC
MAKINË PËR MPRESHTIM DHE PROFILIM CNC Schneeberger NORMA 75

Machine in perfect condition and recently revised. Perfect for sharpening and manufacturing helical tools and blade profiling Bz3kdcwhg2 ...

Dërgo kërkesë te AFIGAOR SLU:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
MAKINË PËR MPRESHTIM DHE PROFILIM CNC Schneeberger NORMA 75

Machine in perfect condition and recently revised. Perfect for sharpening and manufacturing helical tools and blade profiling Bz3kdcwhg2......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej