Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Hiebl Minerals GmbH fund Lenzing:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Herbert Hiebl
Siebenmühlenweg 1
4860 Lenzing
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Magnet mbi brez ndarës magnetik
Magnet mbi brez ndarës magnetik IFE MEL 900

Magnetic separator with conveyor Electric magnetic conveyor Pvpgl Brand IFE including AC/DC converter ...

Motori i daulleve
Motori i daulleve Rulmeca GB650

Drum drive units for belt conveyors width 650 mm and 800 mm power 5,5 kW B0spgsmrch ...

Dërgo kërkesë te Hiebl Minerals GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Magnet mbi brez ndarës magnetik IFE MEL 900

Magnetic separator with conveyor Electric magnetic conveyor Pvpgl Brand IFE including AC/DC converter......


Motori i daulleve Rulmeca GB650

Drum drive units for belt conveyors width 650 mm and 800 mm power 5,5 kW B0spgsmrch......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej