Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SMI Swiss Machines Industry SA fund Meinier:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Vincent Neveux
Route de covéry 32
1252 Meinier
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
390 - Nora 'Abdul Mexhid'
390 - Nora 'Abdul Mexhid' CHARMILLES Robofil 390

2 Charmilles Robofil 390 machines, year 2003 Flushing machine. X / Y / Z strokes: 400/300/250 mm Max part dimensions: 980/730/250 mm Working ...

Agie Integral 2
Agie Integral 2 AGIE Integral 2

Machine in very good state, working state. Rotary tool changer 28 positions. B092ljs8o2 ...

CHARMILLES Robofil 240SLP
CHARMILLES Robofil 240SLP CHARMILLES Robofil 240SLP

Pictures of the machine in actual state. Machine will be cleaned, revised and tested. Ktzsj2nf Customer test possible in our Warehouse. X / ...

Dërgo kërkesë te SMI Swiss Machines Industry SA:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
390 - Nora 'Abdul Mexhid' CHARMILLES Robofil 390

2 Charmilles Robofil 390 machines, year 2003 Flushing machine. X / Y / Z strokes: 400/300/250 mm Max part dimensions: 980/730/250 mm Working hours: +/- 21'000 and +/- 31'000 Automa......


Agie Integral 2 AGIE Integral 2

Machine in very good state, working state. Rotary tool changer 28 positions. B092ljs8o2......


CHARMILLES Robofil 240SLP CHARMILLES Robofil 240SLP

Pictures of the machine in actual state. Machine will be cleaned, revised and tested. Ktzsj2nf Customer test possible in our Warehouse. X / Y / Z strokes: 350/220/220 mm. Option o......


Shumë makina AGIECUT AGIE 100D, 200, HSS

Lot of 5 AGIECUT machines, 100D, 200, 220 and 250HSS. Yuif7c The 100D and 200 machines are functional. The 220 and 250HSS machines are for spare parts. Machines are not sold separa......


SHARMILLES Robofil 240 CHARMILLES Robofil 240

Photo of the machine in its current state. Machine will be sold cleaned, overhauled and tested. B3cdhmxrqa Customer test possible. X / Y / Z strokes: 350/220/220 mm. HMI interface.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej