Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Sommerkamp Messtechnik fund Schönwalde-Glien:

Metrology-Services-Network
14621 Schönwalde-Glien, Eichenallee 1
+4917678901475, Herr Sommerkamp

Herr Reiner Sommerkamp
Eichenallee 1
PTM Servicecenter
14621 Schönwalde-Glien
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë koordinative matëse
Makinë koordinative matëse Mitutoyo Crysta Apex C574

CNC 3D coordinate measuring machine (overhauled & modernized 2021) Measuring range X = 500mm Measuring range Y = 700mm Measuring range Z = 4 ...

Makinë koordinative matëse
Makinë koordinative matëse Mitutoyo Crysta Apex C9168

CNC 3D coordinate measuring machine (overhauled & modernized 2021) Measuring range X = 900mm Measuring range Y = 1600mm B0lvsvjk3a Measuring ...

Makinë koordinative matëse
Makinë koordinative matëse Mitutoyo Euro C544 Apex

CNC 3D coordinate measuring machine (overhauled & modernized 2021) Measuring range X = 500mm B0lxwtvnte Measuring range Y = 400mm Measuring ...

Dërgo kërkesë te Sommerkamp Messtechnik:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë koordinative matëse Mitutoyo Crysta Apex C574

CNC 3D coordinate measuring machine (overhauled & modernized 2021) Measuring range X = 500mm Measuring range Y = 700mm Measuring range Z = 400mm Mitutoyo control UC200 Large J/S-Bo......


Makinë koordinative matëse Mitutoyo Crysta Apex C9168

CNC 3D coordinate measuring machine (overhauled & modernized 2021) Measuring range X = 900mm Measuring range Y = 1600mm B0lvsvjk3a Measuring range Z = 800mm Mitutoyo control UC200 ......


Makinë koordinative matëse Mitutoyo Euro C544 Apex

CNC 3D coordinate measuring machine (overhauled & modernized 2021) Measuring range X = 500mm B0lxwtvnte Measuring range Y = 400mm Measuring range Z = 400mm Mitutoyo control UC200 L......


Makinë koordinative matëse Mitutoyo Euro C7106 Apex

CNC 3D coordinate measuring machine (overhauled & modernized 2021) Measuring range X = 700mm Measuring range Y = 1000mm Measuring range Z = 600mm Mitutoyo control UC200 Large J/S-B......


Makinë koordinative matëse Mitutoyo Legex 322

CNC 3D coordinate measuring machine high precision and without compressed air Dzqqulc2w overhauled & modernized 2021 measuring range X = 300mm Measuring range Y = 200mm Measuring r......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej