Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SEDAB fund Dąbrowa Górnicza:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Dominik Wojcik
Kasprzaka 70
41-303 Dąbrowa Górnicza
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendra Universale e Përpunimit
Qendra Universale e Përpunimit MATEC 30HV

I am selling a 5 axis machining center. The machine was purchased for our company in 2016. Until this time it has not worked and has not bee ...

Dërgo kërkesë te SEDAB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendra Universale e Përpunimit MATEC 30HV

I am selling a 5 axis machining center. The machine was purchased for our company in 2016. Until this time it has not worked and has not been started. Purchased as a functional. I ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej