Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Pesco Plastik Kft fund Ács:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Attila Czako
Gyár utca 32-38
2941 Ács
Hungaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e prodhimit të kashtës së letrës
Linja e prodhimit të kashtës së letrës Jinshen

Brand new paper straw production line. It can produce 120-150 million pieces/year. It can produce every size of straws. It can also produce ...

Linja e riciklimit të plastikës
Linja e riciklimit të plastikës Erema

Plastic recycling line. The production line includes: -2 grinders + 2 conveyors (weima, custom made) -washing system - 2 tanks, 1 washbasin, ...

Dërgo kërkesë te Pesco Plastik Kft:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e prodhimit të kashtës së letrës Jinshen

Brand new paper straw production line. It can produce 120-150 million pieces/year. It can produce every size of straws. It can also produce straight and bent straws. It can be take......


Linja e riciklimit të plastikës Erema

Plastic recycling line. The production line includes: -2 grinders + 2 conveyors (weima, custom made) -washing system - 2 tanks, 1 washbasin, 1 arc screen, 1 chemical dosing system ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej