Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
nd machines fund Zaventem:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr dany nechoumoff
8 Imperiastraat
1930 Zaventem
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
linjë makinerie për bluarjen e portave somua
linjë makinerie për bluarjen e portave somua line somua C1N2. 10RF

A somua linear planer (+milling head) model C1N2.10RF YEAR 1973 strokes 4500*1000*1000 total price 10.500€ dismantling at the expense of the ...

Dërgo kërkesë te nd machines:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
linjë makinerie për bluarjen e portave somua line somua C1N2. 10RF

A somua linear planer (+milling head) model C1N2.10RF YEAR 1973 strokes 4500*1000*1000 total price 10.500€ dismantling at the expense of the buyer plus crane rental price 1250€ for......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej