Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PPS A/S fund Birkerød:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Martin Fensholm
Hammerbakken 12-14
3460 Birkerød
Danimarka


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Printer me bojë
Printer me bojë Domino Domino A300

Continuos Inkjet printer: Ideal for the Food, Chemical, Pharmaceutical & Other Industries. Can be used for inkjet printing on glass, plastic ...

Printer me bojë
Printer me bojë Domino Domino A400

Continuos Inkjet printer: Ideal for the Food, Chemical, Pharmaceutical & Other Industries. Can be used for inkjet printing on glass, plastic ...

e ardhmja
e ardhmja REA JET REA Jet HR

REA JET's HR are coding and marking systems. Ideal for food, chemical, pharmaceutical and other industries. Can be used for inkjet printing ...

Dërgo kërkesë te PPS A/S:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Printer me bojë Domino Domino A300

Continuos Inkjet printer: Ideal for the Food, Chemical, Pharmaceutical & Other Industries. Can be used for inkjet printing on glass, plastic, carton, metal and more. Crrtgxr 5 piec......


Printer me bojë Domino Domino A400

Continuos Inkjet printer: Ideal for the Food, Chemical, Pharmaceutical & Other Industries. Can be used for inkjet printing on glass, plastic, metal and more. Dvkaj2j 4 pieces. in t......


e ardhmja REA JET REA Jet HR

REA JET's HR are coding and marking systems. Ideal for food, chemical, pharmaceutical and other industries. Can be used for inkjet printing on glass, plastic, cardboard, metal and ......


Makinë kartoni me ndërprerje Romaco Promatic P91

Romaco Promatic P91 intermittent cartoning machine for blister card cartoning. The machine is equipped with one magazine for pre folded leaflets. Machine speed: 100 cycle per minut......


Kontrolloni peshën Mettler Toledo Garvens Garvens VS3

Control weight Pwtut Max weight 300g Conveyor belt width: 120mm......


Kontrolloni peshën Thermo Ramsey Rx`M`Personal

Control weight Eiwdsf7jc Has been integrated with a Ima Flexa.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej