Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Sanus Glutenfri AB fund Marieholm:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hussein Sharq
Lagmannsgatan, 31
241 71 Marieholm
Suedia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Si gjyqtarë
Si gjyqtarë MMF

Large Horizontal Ribbon Mixer with 6000kg powder mixing capacity. Specially made for our needs but now we noticed that it is big for our bus ...

Korniza e sallës
Korniza e sallës

Would build a hall but the plan was changed. So now I sell it Total area 297 m² Total dimension L 27000 mm Total dimension W 11000 mm Descri ...

Dërgo kërkesë te Sanus Glutenfri AB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Si gjyqtarë MMF

Large Horizontal Ribbon Mixer with 6000kg powder mixing capacity. Specially made for our needs but now we noticed that it is big for our business. Then we decided to sell it. Pswwf......


Korniza e sallës

Would build a hall but the plan was changed. So now I sell it Total area 297 m² Total dimension L 27000 mm Total dimension W 11000 mm Description Flame red sprayed RAL 3000; dimens......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej