Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Fa. Meistertischler Marco Dachwald fund Eggolsheim:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marco Dachwald
Tiefenstürmig 84
91330 Eggolsheim
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shifrat prej druri të ruterit të kopjimit të makinës frezë
Shifrat prej druri të ruterit të kopjimit të makinës frezë La Nuova Scolpitrice

Copy milling machine La Nuova Scolpitrice 12 spindles Copying of wooden figures e.g. nativity figures etc. Machine can be operated manually. ...

Makinë me shirit shiriti
Makinë me shirit shiriti AGAZZANI 600 N´RA

Band saw AGAZZANI 600 N'RA Band saw 600 (Vertical band saw machine, Vertical band saw) Dimensions: Length: 1130 mm depth: 630 mm Ft3xbol Hei ...

Planer planer planer 450
Planer planer planer 450 Bäuerle F 3/2

Bäuerle planer thicknessing planer 450 Bäuerle woodworking machine (planer or jointer) for carpentry, carving, woodworking. Machine is in a ...

Dërgo kërkesë te Fa. Meistertischler Marco Dachwald:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shifrat prej druri të ruterit të kopjimit të makinës frezë La Nuova Scolpitrice

Copy milling machine La Nuova Scolpitrice 12 spindles Copying of wooden figures e.g. nativity figures etc. Machine can be operated manually. 12 spindles / 12-spindles. Wood copy mi......


Makinë me shirit shiriti AGAZZANI 600 N´RA

Band saw AGAZZANI 600 N'RA Band saw 600 (Vertical band saw machine, Vertical band saw) Dimensions: Length: 1130 mm depth: 630 mm Ft3xbol Height: 2120 mm......


Planer planer planer 450 Bäuerle F 3/2

Bäuerle planer thicknessing planer 450 Bäuerle woodworking machine (planer or jointer) for carpentry, carving, woodworking. Machine is in a fully functional condition. Type: F 3/2 ......


Sistemi i nxjerrjes Spänex Absackfilter Absauganlage

Spänex bag filter length 1400 mm width 830 mm height 2260 mm Inlet connection D 200 mm Filter area approx. 17 m² Number of filter hoses 18 length 1200 mm diameter 200 mm Filter cat......


Shifrat prej druri të ruterit të kopjimit të makinës frezë Reichenbacher R 832/60

Copy milling machine Reichenbacher 8 spindles Type R 832/60 Machine number: 2228 6 82 Copying of wooden figures e.g. nativity figures etc. Machine is to be operated manually. 8 spi......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej