Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ARBOR fund Київ:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Олег Тарасенко
вул. Руденко
02140 Київ
Ukraina


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Prerëse drithërash
Prerëse drithërash ARBOR

Machine for trimming packages of timber (boards) ARBOR Complete: Construction, on which packages of timber are stacked Portal of horizontal ...

banjo prej druri
banjo prej druri ARBOR

The machine is used to impregnate wood, to be used as timbers and planks and so on, in order to protect the wood against dry rot and insects ...

ndërkufitare
ndërkufitare ARBOR

The Pre-trimming Line All major processes are fully automatic Productivity - 150 m3 per shift (10 hours) Dc0lynbpe Flexible in control - ...

Dërgo kërkesë te ARBOR:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Prerëse drithërash ARBOR

Machine for trimming packages of timber (boards) ARBOR Complete: Construction, on which packages of timber are stacked Portal of horizontal movement (electric drive) Saw unit Elec......


banjo prej druri ARBOR

The machine is used to impregnate wood, to be used as timbers and planks and so on, in order to protect the wood against dry rot and insects. The process secures a better quality o......


ndërkufitare ARBOR

The Pre-trimming Line All major processes are fully automatic Productivity - 150 m3 per shift (10 hours) Dc0lynbpe Flexible in control - in case of emergency, the operator can s......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej