Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MAQTIMBER LDA fund Trofa :

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Fernando Cruz
Rua Azenha de Cima – PAV - 25
4785-627 Trofa
Portugalia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mbulim i dukshëm i duarve
Mbulim i dukshëm i duarve Stenner ST9

Saw blade pulley 915mm Sawblade with 100mm Saw blade max 5380mm Saw blade min 5280mm Max opening rol 230mm Pstyn Max opening saw ,line fen ...

Kalibrator Sander
Kalibrator Sander Kündig Enorm Duplex - 1100 -TOP

Max working with 1100 Max working heigh 150mm 1º Unit rubber roller 80º 2º Unit pad Cubruaha Motor 15 kw. ...

Universale
Universale Pinheiro GD2-510

Universal Machine With, Planer, Thiknesser, Circula Saw, and Boring. Max working with 510mm Max heigh 200mm Dfzltgkn3 Motor 7,5 hp. ...

Dërgo kërkesë te MAQTIMBER LDA:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Mbulim i dukshëm i duarve Stenner ST9

Saw blade pulley 915mm Sawblade with 100mm Saw blade max 5380mm Saw blade min 5280mm Max opening rol 230mm Pstyn Max opening saw ,line fence 305mm Table heigh 955mm Drive motor p......


Kalibrator Sander Kündig Enorm Duplex - 1100 -TOP

Max working with 1100 Max working heigh 150mm 1º Unit rubber roller 80º 2º Unit pad Cubruaha Motor 15 kw.......


Universale Pinheiro GD2-510

Universal Machine With, Planer, Thiknesser, Circula Saw, and Boring. Max working with 510mm Max heigh 200mm Dfzltgkn3 Motor 7,5 hp.......


Sharrë brezi vertikal për CHARRIOT. PINHEIRO SFA4-1250

Band saw for Charriot, wheels 1250mm, motor 60/75 hp. C2bcf2wo......


Planer lëmues i vijës së sipërme dhe të poshtme. COSTA LEVIGATRICI W2C.VV2C S/N A00216.DR1

Sanding line, with 1 unit sanding top/bottom, 1 unit cutter head top/bottom. Max workinh with 1350mm Bzybdoxgxg......


kujdes PINHEIRO U2-410

Universal machine. Working with 410mm, working heigh 200mm, Bz2cnqfirx With planer, thiknesser, circular saw, boring, and vertical spindle.......


H293 Torwegge H 293

Press for solid wood panel. Bz2smatn2i Max lengh 2500mm......


Shredder me shumë bosht Reinbold RMZ 1000

Multi-Shfet-Shreder Type: RMZ-1000 B0vjxlrnr9 Machine in working condition, only need grinding the knives. Machine sptoped 3 years ago.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej