Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Roman Knopp fund Vendryně:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Roman Knopp
Vendryně 153
73994 Vendryně
Republika Çeke


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Tabela e llojeve të makinave shpuese
Tabela e llojeve të makinave shpuese TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC

AXIS X: 1800mm AXIS Y: 1250mm AXIS Z: 1250mm AXIS W: 630mm Clamping area of rotary table: 1400x1400 Main motor power: 28 kW Control: Hei ...

makina punching
makina punching Trumpf Trumatic 5000 R

Punching force 220 kN Max Material Thickness Steel 8 mm Main electronic connection 400 V / 50 Hz Power consumption 29 kVa Additional Equi ...

makina punching
makina punching Trumpf TruPunch 3000

TruPunch 3000 medium format Working area Punching operation ..... 2500 mm x 1250 mm Max. sheet thickness ..... 6.4 mm Max. punching for ...

Dërgo kërkesë te Roman Knopp:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Tabela e llojeve të makinave shpuese TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC

AXIS X: 1800mm AXIS Y: 1250mm AXIS Z: 1250mm AXIS W: 630mm Clamping area of rotary table: 1400x1400 Main motor power: 28 kW Control: Heidenhain iTNC 530 Bz2r30ho7v Drives: SIM......


makina punching Trumpf Trumatic 5000 R

Punching force 220 kN Max Material Thickness Steel 8 mm Main electronic connection 400 V / 50 Hz Power consumption 29 kVa Additional Equipment 1) SheetMaster B0victrjyo 2) Tru......


makina punching Trumpf TruPunch 3000

TruPunch 3000 medium format Working area Punching operation ..... 2500 mm x 1250 mm Max. sheet thickness ..... 6.4 mm Max. punching force ..... 180 kN Max. stroke rate: Pun......


Machining Center - Universal Deckel Maho DMU 60 MonoBlock

x-travel 730 mm y-travel 560 mm z-travel 560 mm B0vih9gpba iTNC 530 Heidenhain Main spindle: turning speed range - main spindle max. 12.000 min/-1 max. Torque 130 Nm tool taper......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej