Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Budget Machines fund Praha 8:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Martin Novak
U větrolamu 1212/53
18400 Praha 8
Republika Çeke


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë me tre palosje
Makinë me tre palosje SPIRO SA 545G

Tubeformer Spiro Nr. 545G Galvanized steel: 0,4mm-1,3mm Stainless steel: 0,3mm-0,8mm Bzuxp3bqe0 SPIRO flying slitter 2 x Table 3 m 1 x ...

Dërgo kërkesë te Budget Machines:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë me tre palosje SPIRO SA 545G

Tubeformer Spiro Nr. 545G Galvanized steel: 0,4mm-1,3mm Stainless steel: 0,3mm-0,8mm Bzuxp3bqe0 SPIRO flying slitter 2 x Table 3 m 1 x Vertical decoiler up to 900kg Forming he......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej