Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
VNT Metal Hungary Kft fund Mosonmagyarovar:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Peter Probhardt
Üttörö utca 43
9200 Mosonmagyarovar
Hungaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë prerëse lazer 3D
Makinë prerëse lazer 3D TRUMPF Lasercell 1005

3 D laser cutting system, to be sold cheaply due to insufficient workload. The system is still in operation and can be viewed at any time. T ...

Frena e shtypit
Frena e shtypit GWF Mengerle H 135 - 25

Machine is functional, the plant is sold because of too low capacity utilization Jxhcci ...

Frena e shtypit
Frena e shtypit EHT EHPS 11- 20

Machine is absolutely functional and can be tested and inspected at any time. Plant is sold due to low utilization. Dcr9rk0da ...

Dërgo kërkesë te VNT Metal Hungary Kft:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë prerëse lazer 3D TRUMPF Lasercell 1005

3 D laser cutting system, to be sold cheaply due to insufficient workload. The system is still in operation and can be viewed at any time. The system must be out of the hall by the......


Frena e shtypit GWF Mengerle H 135 - 25

Machine is functional, the plant is sold because of too low capacity utilization Jxhcci......


Frena e shtypit EHT EHPS 11- 20

Machine is absolutely functional and can be tested and inspected at any time. Plant is sold due to low utilization. Dcr9rk0da......


Pajisja për pastrimin e pjesëve Clean-o-mat Perkute PF 200

Percute washing plant with rotating basket, in very good condition, plant is still in operation and can be visited at any time Livensjf......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej