Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
UAB "Tojos" fund Kaunas:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Gediminas Naikauskas
Elektrėnų g. 16
51205 Kaunas
Lituania


Informacione të tjera ligjore

Company name: JSC Tojos
Address: Elektrenu g. 16 LT-51205, Kaunas, Lithuania
Contact person: Gediminas Naikauskas, +370 624 74 352

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sharrë brezi TMJ PP502
Sharrë brezi TMJ PP502 TMJ PP502

Bandsaw in outstanding condition. It works perfectly well. Type TMJ PP502. Bandsaw comes with 2 extra saws. We can help with the transportat ...

Dërgo kërkesë te UAB "Tojos":
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sharrë brezi TMJ PP502 TMJ PP502

Bandsaw in outstanding condition. It works perfectly well. Type TMJ PP502. Bandsaw comes with 2 extra saws. We can help with the transportation of the bandsaw. Bzwuaqz......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej