Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Liistuvabrik OÜ fund Kambja:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Taavi Palu
Puiestee 16
62034 Kambja
Estonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Komoditet AK-2000C
Komoditet AK-2000C Komforts AK-2000S 2MV

Selling heating system: Komforts AK-2000S 2MW + Multiciklons MC-2000 + Ökonoaiser EK-2000 Bqyqxx2 Made in year 2006 in Latvia. Very little ...

Dërgo kërkesë te Liistuvabrik OÜ:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Komoditet AK-2000C Komforts AK-2000S 2MV

Selling heating system: Komforts AK-2000S 2MW + Multiciklons MC-2000 + Ökonoaiser EK-2000 Bqyqxx2 Made in year 2006 in Latvia. Very little used. Located in Estonia, Tartu......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej