Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
UAB "ViaCon Baltic Pipe" fund Kaunas distr. Margava:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Zaimantas Peleckas
Zirgyno str.3
LT-54471 Kaunas distr. Margava
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Tuba polipropileni të valëzuar ID400-ID800
Tuba polipropileni të valëzuar ID400-ID800 DALIAN SBZ1000

Dalian Sunlight PP Corrugated Pipe Line. DN/ID400, DN/ID500, DN/ID600, DN/ID800. Cz7jx2jg ...

Dërgo kërkesë te UAB "ViaCon Baltic Pipe":
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Tuba polipropileni të valëzuar ID400-ID800 DALIAN SBZ1000

Dalian Sunlight PP Corrugated Pipe Line. DN/ID400, DN/ID500, DN/ID600, DN/ID800. Cz7jx2jg......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej