Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MerchantSumborg A/S fund Viborg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jørgen Sumborg
Morsøvej 10
8800 Viborg
Danimarka


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Printer dixhital me bojë qeramike
Printer dixhital me bojë qeramike DIP-TECH GLASSJET

DIP-TECH GLASSJET Digital Ceramic Ink Printing Machine For Glass 2300 x 3600 mm This direct-to-glass printer produces high-res digital image ...

Dërgo kërkesë te MerchantSumborg A/S:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Printer dixhital me bojë qeramike DIP-TECH GLASSJET

DIP-TECH GLASSJET Digital Ceramic Ink Printing Machine For Glass 2300 x 3600 mm This direct-to-glass printer produces high-res digital images on glass. The flatbed printer is equi......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej