Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

GRUPO AUTOMOCION MUTAUTO AMERICA, S.L.

GRUPO AUTOMOCION MUTAUTO AMERICA, S.L. fund HERNANI (GUIPUZCOA):

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr RICARDO GONZALEZ
BARRIO JAUREGUI, 76
20120 HERNANI (GUIPUZCOA)
Spanja


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
CELETTE METRO BENCH 2000
CELETTE METRO BENCH 2000 CELETTE METRO 2000

Body shop bench, for measurement and stretching of vehicle chassis. Model CELETTE METRO 2000, complete with measuring equipment and in perfe ...

Ndreqës i tamburit dhe i diskut të frenave
Ndreqës i tamburit dhe i diskut të frenave HUNGER MASCHINEN BTD 4

Brake drum and brake disc grinding lathe Bzw3hjg92o ...

Presë elektro-hidraulike
Presë elektro-hidraulike KEELATIVE HISPANIA

Industrial electro-hydraulic press 400 bar. H8m3th7 ...

Dërgo kërkesë te GRUPO AUTOMOCION MUTAUTO AMERICA, S.L.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
CELETTE METRO BENCH 2000 CELETTE METRO 2000

Body shop bench, for measurement and stretching of vehicle chassis. Model CELETTE METRO 2000, complete with measuring equipment and in perfect condition. Bzonarwfzn......


Ndreqës i tamburit dhe i diskut të frenave HUNGER MASCHINEN BTD 4

Brake drum and brake disc grinding lathe Bzw3hjg92o......


Presë elektro-hidraulike KEELATIVE HISPANIA

Industrial electro-hydraulic press 400 bar. H8m3th7......


Makinë bluarëse planifikuese AMC SG1400

AMC surface planer grinding machine, model SG1400. Svkr3g......


MRI KOKË SERDI 3.1 Millenium

Valve and cylinder head seat grinding machine for automotive engines. SERDI brand, model 3.1 Millenium. Bzw3qhkium......


Vullkanizues i gomave LAMCO P20

LAMCO tyre vulcanizing machine model P20 2tn0ve......


MAKINË TUBALI HIDRAULIKE ARON

ARON hydraulic hose machine Bzw7ilzqk7......


Makinë bluarëse e tamburit të frenave RAVAGLIOLI

Brake Drum Grinding Machine with Accessories Pv8zxa......


Makinë bluarëse me disqe dhe daulle SCLEDUM TF10

Grinding machine for automotive brake discs and drums with accessories, brand SCLEDUM model TF10 Nl92cwdd......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej