Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
VARAKA KAĞIT SANAYİ A.Ş. fund Altıeylül/Balıkesir:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr KAZIM ERDEM ÜNÜVAR
Paşaköy, Seka Mevkii sokak No:324/33
10185 Altıeylül/Balıkesir
Turqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shkatërroni
Shkatërroni JAGENBERG AG V-S 90

RIWINDER V-S 90 500V 6,60 MT Dyo2yy ...

strehë e thatë
strehë e thatë SPOONER INDUSTRIES LIMITED S-0229ES-1E

After the rebuit of the machine in 2003 in order to produce coated grade an Airturn system was installed after the coating station both for ...

ASEA500V. Motor elektrik
ASEA500V. Motor elektrik ASEA 500 V 1500 RPM 110 KW

VARIOUS GROUPS OF USED ENGINES IN WORKING CONDITION. 45 KW- 300KW - (1000-3000 RPM) . GROUP E-ENGINES Bzqhkph8bc ...

Dërgo kërkesë te VARAKA KAĞIT SANAYİ A.Ş.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shkatërroni JAGENBERG AG V-S 90

RIWINDER V-S 90 500V 6,60 MT Dyo2yy......


strehë e thatë SPOONER INDUSTRIES LIMITED S-0229ES-1E

After the rebuit of the machine in 2003 in order to produce coated grade an Airturn system was installed after the coating station both for guiding the wet web entering the air dry......


ASEA500V. Motor elektrik ASEA 500 V 1500 RPM 110 KW

VARIOUS GROUPS OF USED ENGINES IN WORKING CONDITION. 45 KW- 300KW - (1000-3000 RPM) . GROUP E-ENGINES Bzqhkph8bc......


Turbina SU 1000L 3X4ED Azi - pamje AEG Kanis G 16 - ALSTOM POWER TURBİNEN SU 1000L 3X4 ED

10330 kVA EXC 62 V ONLY UVW 1500 REV /MİN 50 Hz Cos:0,9 660 A EC 34 AMB TEMP 43 C STEAM TURBINE WITH WORKING CONDITIONS Bzqhobwbro......


Paketimi lidh 3,5 ton fletë letre Paper Bale Clamp Roller Clamp 3,5 ton

Paper Bale Clamp Roller Clamp 3,5 ton Izhhtvp......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej