Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Delta Robot ve Makine San.Tic.Ltd.Şti. fund İstanbul:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Sıtkı Şengül
Meclis mh Ahmet Taner Kışlalı cd no:27
34775 İstanbul
Turqia
İstanbul


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makinë hapëse
makinë hapëse DELTA Machinery DMRA-1000

Decoiler machine 2tm7ci ...

Makinë saldimi me një qoshe me profil PVC
Makinë saldimi me një qoshe me profil PVC DELTA Machinery SK-01

Pvc profile single head welding machine Erh2rbol ...

Dërgo kërkesë te Delta Robot ve Makine San.Tic.Ltd.Şti.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makinë hapëse DELTA Machinery DMRA-1000

Decoiler machine 2tm7ci......


Makinë saldimi me një qoshe me profil PVC DELTA Machinery SK-01

Pvc profile single head welding machine Erh2rbol......presion qoshe hidraulik alumini DELTA Machinery Acp01

Hydraulic aluminium crimping pres Bzoscmeuwm......


Ajrit delta hidrolik silindir

hydraulic cylinder hydraulic pump hydraulic pipe Bzt3mud3r3......


Saldim PVC delta d01

zero welding ,Pvc profile single corner weldingmachine Bz0s9cwtb3......


Hidraulikë REXROTH A10V

Hydraulic pump hydraulicpowerpack hydraulicvalve Bz72vfh3vf......


DELTA Machinery Circular saw

circular saw B0qj0tf7fo......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej