Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Diam Poland fund Dobroszyce:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Sabina Hurkacz
ul. Wrocławska, 56
56410 Dobroszyce
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Komplotuesi i bluarjes CNC
Komplotuesi i bluarjes CNC Lynx OTTER-3

I will sell a Lynx CNC milling plotter. Working table surface: 2800mmx2100mm. The table is divided into four suction sections. 8 kW spindle, ...

Dërgo kërkesë te Diam Poland:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Komplotuesi i bluarjes CNC Lynx OTTER-3

I will sell a Lynx CNC milling plotter. Working table surface: 2800mmx2100mm. The table is divided into four suction sections. 8 kW spindle, Beckers suction pump, chip extraction i......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej